25

mar

Wychodzenie Na Uwodzenie i Podrywanie

Posted by: in: Damian Parcel // 0 comment.

          Czy dobrym rozwiązaniem jest specjalne wychodzenie na uwodzenie kobiet? Wg mnie nie. Każde miejsce bowiem jest dobre na poznanie kobiety, która akurat Ci się spodobała. W momencie, kiedy będziesz dzielił dni, czy noce, na te kiedy możesz kogoś poznać, lub nie, będziesz myślał starymi kategoriami. Uwodzenie stanie się nowym hobby, a Ty w rzeczywistości się nie zmienisz.

Nie bądź dziwnym podrywaczem, bądź mężczyzną kochającym kobiety.

          Uwodzenie od święta nie działa, bo nie zmienia naszych starych przyzwyczajeń. Nie można czegoś lubić tylko w wybranych godzinach. A tak się dzieje, jeśli chodzi o poznawanie kobiet.

„W piątek, o godzinie 21.00 wychodzę na dupy”.

Serio? Ok, poćwiczysz umiejętności, porozmawiasz z kilkoma lub kilkunastoma dziewczynami i co dalej? W poniedziałek o godzinie 12.00 już nie podejdziesz, bo nie na to czas?

Wychodzenie na podryw „spowalnia”.

          Wbrew obiegowej opinii, specjalne wychodzenie na podryw spowalnia, a nie przyspiesza proces uczenia się umiejętności socjalnych. Załóżmy, że dziennie mijasz 5-10 kobiet, które są w Twoim typie. Ile kobiet w Twoim typie mijasz, kiedy „trenujesz”? O wiele mniej. Więc co jest lepszym rozwiązaniem?

Dobrze, możesz powiedzieć, że typ wtedy nie ma znaczenia, bo i tak ćwiczysz. Kolejny błąd. Podchodząc do kobiet, które Ci się nie podobają, uczysz się złych nawyków już na starcie.

Wyjątki od reguły.

          Oczywiście, jak ze wszystkim, trzeba myśleć racjonalnie. Wyżej opisana sytuacja ma zastosowanie do ludzi, którzy otoczeni są na co dzień osobami płci przeciwnej lub nie mają dużych problemów z nawiązywaniem kontaktu.

W ramach wyjątku, możesz wychodzić specjalnie na podryw, ale w określonych sytuacjach:

  • Mieszkasz w małej miejscowości, gdzie nie ma wielu ładnych kobiet, dlatego jedziesz specjalnie do większego miasta.
  • Twoje umiejętności socjalne są słabe, dlatego chcesz potrenować tylko je. Np. nawiązywanie kontaktu wzrokowego, rozpoczynanie rozmowy itd.
  • Interesuje Cię konkretny typ dziewczyn, których nie sposób poznać w miejscach, w których bywasz naturalnie.

Nie traktuj jednak powyższych podpunktów jako rozgrzeszenia. Zawsze i wszędzie jako mężczyzna, powinieneś być w stanie poznać piękną dziewczynę.