16

lip

Szkoła Uwodzenia: Czy z Każdą Kobietą Warto Iść Do Łóżka?

Posted by: in: Damian Parcel // 0 comment.

          Ok, mamy ten XXI wiek, ale czy rzeczywiście zmiany zachodzą również na poziomie świadomości ludzkiej, czy tylko technologii i gospodarki? Feministki słusznie walczyły o równouprawnienie, ale czy współczesna kobieta wie co z nim zrobić i jak je stosować? Slogan „płacę za siebie” to niestety za mało…

Kurs Uwodzenia: Kobiety wciąż nie określają siebie.

          Nagonka na kobiety robiące co chcą i z kim chcą wciąż jest. A to zazdrośni mężczyźni rzucający epitetami w stronę kobiet, które wybierają sobie partnerów do łóżka, a to same kobiety, którym bardzo łatwo przychodzi ferowanie wyroków na temat swoich koleżanek, których licznik jest powyżej średniej.

Uwielbiamy oceniać, mimo że my sami nie lubimy, kiedy wartościuje się nasze wybory życiowe.

Szkoła Uwodzenia: Są różne dziewczyny…

          Jedna kobieta będzie miała totalnie gdzieś, co pomyślą sobie ludzie, natomiast inna może przywiązywać do tego ogromną wagę. I tu pojawia się pytanie, na które czasem warto sobie odpowiedzieć:

„Jaki typ dziewczyny poznałem?”.

Dlaczego jest to ważne? Ponieważ komunikat musi być dostosowany do odbiorcy.

Czasem warto zrezygnować z seksu jeśli widzimy, że dla dziewczyny jest to ogromna inwestycja, a my nie wiążemy z nią żadnych poważnych planów. Czasem warto zrezygnować z seksu jeśli widzimy, że gra nie jest warta świeczki, czyli rezultat jest niewspółmierny do poniesionych przez nas nakładów. Czasem warto zrezygnować z seksu jeśli widzimy, że będziemy musieli oszukać kobietę, by z nami się przespała.

Szok?! Nie, to zwyczajna odpowiedzialność za drugiego człowieka oraz chłodna kalkulacja. Jeśli poznajesz wiele kobiet, to jedna nie zmieni za wiele, a przynajmniej zaoszczędzisz dziewczynie robienia sobie wyrzutów sumienia wynikających z dysonansu poznawczego albo sobie czasu, który mógłbyś spożytkować z korzyścią na rzecz kogoś innego.

…kobiety kochają seks.

          Nie daj się jednak zapędzić w pułapkę, że jakoby kobiety nie lubią seksu i każdy mężczyzna, z którym pójdą do łóżka powinien dziękować za to niebiosom. Tak nie jest. Biologia, która nami rządzi, wyposażyła nas w wiele nagród za to, że podejmujemy współżycie. To społeczeństwo za pomocą wielu ideologii ocenia negatywnie nasze postępowanie, które często jest zupełnie normalne.

Zdarza się więc, że to kobieta (świadoma tego, czego chce) będzie inicjowała seks. I tak samo Ty masz do tego prawo. Ktoś może owe zaproszenie odrzucić – jasne, ale nie powinieneś nikogo przepraszać za to, że lubisz to, co ludzkie. 

Niegrzeczne dziewczynki się bzykają, grzeczne tym się nie chwalą.

          Twoim zadaniem jest to, by kobieta zobaczyła w Tobie faceta, któremu można zaufać. Jeśli pokażesz, że jesteś mężczyzną, który na drugi dzień, po wspólnie spędzonej nocy rozpowie wszystkim co się zdarzyło, to Twoje szanse na to byś był wybierany przez kobiety na przyjaciela do łóżka spadają drastycznie. Zaufanie i poufność to dwa elementy, o których mężczyźni często zapominają przy tworzeniu relacji z kobietą.