25

mar

Podrywanie Bez Podrywania, Uwodzenie Bez Uwodzenia

Posted by: in: Damian Parcel // 0 comment.

          Brak szczerości w intencji to nie tylko domena relacji damsko-męskich. Problem ten dotyka wszystkich sfer życia, jednak w relacjach brak szczerości jest najbardziej druzgocący. Dlaczego chcemy poznawać kobiety nie okazując im jakiegokolwiek zainteresowania? Czy tak się w ogóle da? I z czego to dziwne zachowanie wynika?

Strach przed odrzuceniem.

          Ów brak szczerości, jeśli chodzi o intencję poznania kobiety, wynika między innymi ze strachu przed odrzuceniem. Kiedy damy wyraźnie po sobie poznać, że jakaś dziewczyna nam się podoba, więcej, damy JEJ wyraźnie o tym znać, może się okazać, że ona wcale nie odwzajemnia naszych uczuć. Dlatego, kiedy czaimy się ze swoimi zamiarami, wygrywamy więcej czasu, by ją do siebie przekonać… oczywiście nieliczni wiedzą, że na dłuższą metę to się nie sprawdza (mówimy tu o poznawaniu obcych kobiet). A jeśli tak się zdarzy, to dlatego, bo owa dziewczyna nie miała na horyzoncie nikogo innego.

Metoda pośrednia jest dla ludzi oferujących wartość.

          Metoda pośrednia – czyli bez okazywania większego zainteresowania drugą osobą – nie powinna być wytłumaczeniem dla braku odwagi. Użyję tego stwierdzenia pewnie jako pierwszy, ale metoda pośrednia jest dla osób, które potrafią poznawać kobiety bezpośrednio. Dlaczego tak? Ponieważ mężczyzna, który jest już otoczony kobietami, będzie wiele dziewczyn poznawał „przy okazji” i mając wysoką wartość, będzie wysokiej wartości oczekiwał również od niej. Dlatego właśnie będzie chciał ją bliżej poznać, zanim wyśle jednoznaczny sygnał.

Brak sygnalizacji pożądania „od razu” będzie również wynikać z posiadanego przez niego wyboru, jeśli chodzi o kobiety.

Nie musisz być aktywny, ale nie bądź pasywny!

          Na Szkoleniach dokładnie uczę tego sposobu komunikowania się. Mężczyźni bowiem przechodzą często z jednaj skrajności w drugą. Tak jak nie okazywali zainteresowania, tak teraz kobietę nim przytłaczają. Oferują kolacje w restauracjach, drogie prezenty, czy bukiety kwiatów. 

Pasywność jest jednak tak samo szkodliwa. Pasywni mężczyźni wpadają w ramę przyjaciela i robią to na własne życzenie. Kobieta podejmuje wtedy tylko decyzję na podstawie tego, co jej zaoferowałeś i nie należy jej za to obwiniać – dokonała bowiem zakwalifikowania Cię do określonej grupy mężczyzn, na podstawie tego, co zaprezentowałeś jej swoją osobą.