25

mar

Nie Pytaj o Pozwolenie Podczas Uwodzenia

Posted by: in: Damian Parcel // 0 comment.

          Współczesny mężczyzna się boi. Boi się wyrażać siebie i pokazywać kim jest i co myśli. Woli się nie wychylać i zadowalać tym samym ogół społeczeństwa, ku swej wewnętrznej frustracji, która ani się widzi by zniknęła. Mężczyzna taki daje się określać kobiecie – mówi, robi, myśli to, co ona chce by mówił, robił, myślał. Jest za to kara? Niestety jest. Szybka utrata atrakcyjności w oczach owej niewiasty.

 

Lepiej zrobić i przeprosić, niż nie robić nic.

          Czasem lepiej doświadczyć wstydu, który będzie trwał kilka sekund, niż żałować do końca życia, że czegoś się nie zrobiło. Stąd właśnie wypływa zasada:

                                                  „Lepiej zrobić i przeprosić, niż nie spróbować wcale”

Czy kobiecie będzie odpowiadać wszystko co robimy i mówimy? Oczywiście, że nie. Ale na tym polega życie jednostki – że nie żyjemy dla innych, ale dla siebie. Fenomenem tej sytuacji jest to, że jeśli nawet kobiecie nie zawsze będzie odpowiadało to, co robisz, to będzie podniecać ją sytuacja, że nie jesteś kapciem, którego jest się w stanie okiełznać, czy wychować.

 

Kobieta Vs. Mężczyzna… Serio?

          Kobieta nie występuje jako kontra dla mężczyzny. Jesteśmy zwyczajnie inni i należy to zaakceptować. Nie powinniśmy walczyć ze sobą, a zwyczajnie zrozumieć na czym polegają różnice.
Są zachowania męskie i kobiece. W ujęciu ewolucyjnym do męskich zachowań należą: dominacja, prowadzenie, proponowanie, agresja. Do kobiecych: podążanie, przyjmowanie zaproszenia, empatia.

Oczywiście, że role dziś się zacierają i są męskie kobiety i żeńscy faceci. Przejdź się po centrum dużego miasta i zrozumiesz o co mi chodzi. Jednak nie ma w tym nic złego. Świat idzie do przodu, zmienia się, ale trzeba pamiętać, że prawdziwy facet zawsze przyciągnie swoje przeciwieństwo, które go dopełni, czyli prawdziwą kobiecą kobietę.

 

„Mogę mamo?” – przestań pytać o pozwolenie w uwodzeniu.

          Męskie jest to, co idzie na przód, co próbuje, co jest ryzykowne. I tak samo powinno być podczas poznawania kobiet. Zapomnij, że większość dziewczyn zaproponuje Ci randkę, seks, czy związek (ostatnie jeszcze najprędzej). To na mężczyźnie, nawet tym XXI’ wiecznym, wciąż spoczywa odpowiedzialność za zainicjowanie kontaktu.

Pamiętaj, że to ogromny plus! W końcu sam możesz wybrać kobietę do której podejdziesz. Kiedy będziesz przy niej sobą; będziesz wyrażał swoją osobowość, ona będzie miała Twój dokładny obraz – będziesz w stosunku do niej szczery! Ale jest ważniejsza rzecz: BĘDZIESZ SZCZERY W STOSUNKU DO SAMEGO SIEBIE! – a to jest najważniejsze… i seksowne.