17

lip

Kurs Uwodzenia – Rozgrzej Się Przed Odezwaniem Się Do Dziewczyny.

Posted by: in: Damian Parcel // 0 comment.

          Po co istnieje rozgrzewka i dlaczego jest tak ważna w wielu dziedzinach życia? Dlaczego zdarza się ją stosować na kursach uwodzenia?Rozgrzewka powoduje fizjologiczne i psychiczne przygotowanie organizmu na określone działanie. Ma ona za zadanie zmienić Twój bieżący stan na taki, w którym Twój performance wypadnie jak najlepiej, a zatem Twoja skuteczność wzrośnie.

 

Bo za mało ze sobą rozmawiamy.

          Współczesny człowiek jest odizolowany od innych. Może i widujemy się z ludźmi w pracy, w sklepach, czy na wspólnych wypadach, ale to za mało, by nasz mózg zrozumiał i przyzwyczaił się do poznawania obcych ludzi ot tak.
Kiedy więc mamy zamiar poznać kobietę, która przykuła naszą uwagę… nie wiemy co powiedzieć, jak się zachować, bo zwyczajnie nieczęsto bywamy w takich sytuacjach.

 

Mężczyźni – wyjątki od reguły.

          Oczywiście istnieje grupka facetów, którzy nie mają większych problemów z nawiązywaniem kontaktów w tym aspekcie. Jest to jednak bardzo nieliczna grupa, która miała to szczęście, by wychowywać się w domu, który kładł nacisk na to by z każdym rozmawiać, nie bać się zaczynać rozmowy, a sami opiekunowie stanowili w tych sytuacjach wzór do naśladowania.

Ogromna liczba mężczyzn (ale też kobiet) nie jest jednak w stanie zacząć z kimś rozmowy, a tym bardziej, kiedy powodem jest to, że ktoś im się spodobał. Nie ma w tym nic dziwnego, bo i samo społeczeństwo nas do tego nie zachęca.

 

Rozmawiaj ze wszystkimi – mówią szkoły uwodzenia.

          Jeśli mówimy o samej rozgrzewce, nie należy dzielić ludzi na tych z którymi chcemy i nie chcemy dyskutować. Aby wejść w tryb tokatywności, otwartości należy nawiązywać dłuższy lub krótszy kontakt z każdym (pani w sklepie, sąsiad na klatce schodowej). To samo jeśli chodzi o kobiety – nie ma znaczenia czy któraś nam się podoba – chodzi tu bowiem wyłącznie o przełamanie strachu przez nawiązaniem kontaktu i oswojeniem się ze sytuacją. Smalltalk, jak sama nazwa wskazuje, jest niewiążący i uczy z czasem otwartości na ludzi. Po co to wszystko?

Kiedy będziesz rozgrzany i pojawi się kobieta, która Ci odpowiada, już będziesz przygotowany na to, by zacząć z nią rozmowę, bo nie będzie to dla Twojego organizmu coś bardzo dziwnego.

Problem jest w tym, że większość ludzi nie chce z nikim nawiązywać kontaktu i przy tym nie chce również mieć jakichkolwiek problemów w rozmowie z piękną dziewczyną. Tak to nie działa. Musimy poczynić wiele zmian, jeśli chcemy prowadzić życie, które nam odpowiada.